Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

mc4U WojnyGildii [FACTIONS][200 slot][auto skiny non premium][STATYSTYKI NA STRONIE]


cs-wtf_piterka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

UWAGA! KONKURS.

Od dziś rozpoczynamy konkurs na spawn serwera MC4U.PL!

 

 

Spawny, które stworzycie na singlu prosimy spakować programem winrar do rozszerzenia "*.rar".

Następnie z uploadujcie je na hosting speedy share i wyślijcie na PW do mnie.

W nazwie tematu prosimy podać hasło "Konkurs MC4U.PL" i po myślniku (-) swój nick.

(Przykład: Konkurs MC4U.PL - piterka)

Na zgłoszenia czekamy do 17.08 bieżącego roku.

 

 

Nagrodą w konkursie jest VIP na serwerze MC4U.PL Wojny Gildii na okres 20 dni.

Opublikowano

Ja tutaj nie zawitam z powodu iż nie lubie grać sam na servie teraz grają jedynie 3 osoby wiec moim zdaniem server nie ma szans zaistniec ;] Piterka sobie zjebał sprawe mial full server 100/120 osob Ale on robil co chwile resety i ludzie zaczeli odchodzic na lepsze servery ; )

Opublikowano

Dobrze, z takim rozumowaniem żaden serwer nie może zacząć....

Jak każdy będzie wychodził bo mało graczy - cóż.

 

Co do resetów na poprzednich wersjach serwera.

Cóż zrobić, jeżeli 100 osób griefuje mapkę z uzyciem auto kopacza na nodusie...

Dlatego właśnie napisałem Launcher, system sprawdzania klienta i system autoryzacji...

Opublikowano

Dobrze, z takim rozumowaniem żaden serwer nie może zacząć....

Jak każdy będzie wychodził bo mało graczy - cóż.

 

Co do resetów na poprzednich wersjach serwera.

Cóż zrobić, jeżeli 100 osób griefuje mapkę z uzyciem auto kopacza na nodusie...

Dlatego właśnie napisałem Launcher, system sprawdzania klienta i system autoryzacji...

Haha Przez to ze griefują mapke? czy raczje przez to ze hultaj odniósł sukces na servie z modami ? ; )

Opublikowano

To dlaczego są tam teraz ciągłe resety a ludzie się skarżą ? Poczytaj ich temat.

Niby ich serwer jest lepszy....

 

Ps. poprawiliśmy błąd z rejestracją.

Komu po klinknięciu linka aktywacyjnego wyskoczyło:

"Zły link aktywacyjny..."

musi jeszcze raz zarejestrować konto.

Przepraszamy za problemy.

Opublikowano

Server naprawde godny uwagi łatwa rejestracja na luncherze ogarnięty admin miła atmosfera powiem krótko wchodzcie po to według mnie najlepszy server w polsce i warto tu zagrac Zapraszam!!! Wvbijac

Opublikowano

Serwer fajny tylko kilka minusów

 

1. Powinien być plugin mcMMO (Beda lvle i party )

2. Dla gracza powinien byc chociarz 1 home

3. Vip powiniem posiadać Magic Carpet

4. Versja 1.3.1 a nie 1.2.5

 

A tak to fajny .

Zmienicie coś co wymieniłem?

12981fcff3655c1dc01395e83b00019e8c1.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...